Uczestnicy wycieczki rowerowej

W dniu 27 marca odbyła się wycieczka rowerowa inaugurująca działalność Klubu Krajoznawczo-Rowerowego naszej szkoły. Trasa wiodła asfaltowymi ulicami, leśnymi duktami i polnymi drogami  przez Kozłów, Rachowice, Trachy i Smolnicę (w sumie ok. 50 km).

Pogoda dopisała, było słonecznie ale trochę przeszkadzał porywisty wiatr. Uczestnicy mieli okazję nie tylko wyszaleć się na rowerach, poznali też historię niektórych, odwiedzanych miejsc takich jak nowo powstały zbiornik wodny małej retencji w lesie kozłowskim, pomnik Juliusa Rogera lub drewniany kościół w Rachowicach.

Wszyscy uznaliśmy wyjazd za bardzo udany i mamy nadzieję na ciąg dalszy naszych rowerowych wojaży.

Podziękowania dla p. Artura Miratyńskiego, że zgodził się zostać drugim opiekunem wycieczki.