Warsztaty maturalne z chemii

W dniu 10 kwietnia br. uczniowie II LO w Gliwicach mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w warsztatach maturalnych prowadzonych przez wybitnego eksperta w dziedzinie nauk ścisłych, dra Nikodema Kuźnika, profesora Politechniki Śląskiej.

Wydarzenie to było nie tylko świetną okazją do przygotowania się do egzaminów maturalnych, ale również doskonałą możliwością pogłębienia wiedzy i umiejętności w zakresie chemii. Profesor Nikodem Kuźnik, mający bogate doświadczenie w nauczaniu, zadbał o to, by zajęcia były nie tylko pouczające, ale także interesujące i angażujące dla uczestników.

Podczas warsztatów maturzyści mieli okazję przećwiczyć techniki egzaminacyjne oraz zasięgnąć porad eksperta w kwestiach dotyczących trudnych zagadnień. Atmosfera panująca podczas spotkań była pełna entuzjazmu i zaangażowania, co sprzyjało efektywnej nauce i zdobywaniu pewności siebie przed zbliżającymi się egzaminami.

Dzięki zaangażowaniu profesora Nikodema Kuźnika oraz aktywnemu udziałowi uczestników, warsztaty maturalne dla maturzystów naszej szkoły okazały się nie tylko doskonałą okazją do nauki, ale także niezapomnianym doświadczeniem, które na długo pozostanie w pamięci uczestników.