Z przyjemnością informujemy o sukcesach uczennicy klasy 1d - Aleksandry Kiman, która od 10 lat trenuje judo. Na co dzień jest zawodniczką GKS Czarni Bytom i została powołana do Kadry Narodowej Juniorek Młodszych.
Na Mistrzostwach Polski U-16 w Judo w kat. -52 kg, które odbyły się 26.10.2025 w Lublinie, Ola wywalczyła złoto, potwierdzając swoją znakomitą formę i wysokie umiejętności techniczne.
16.11.2025 r. Ola zdobyła kolejny złoty medal podczas Pucharu Polski Kadetów, który odbył się w w Bytomiu. To niezwykłe osiągnięcie, świadczące o jej wysokim poziomie sportowym, systematycznej pracy oraz ogromnym zaangażowaniu.
W tym roku Ola wywalczyła jeszcze:
- III miejsce, kat. - 52 kg Otwarty Puchar Polski Judo Baltic Cup, który odbył się w Gdyni 06.08.2025;
- V miejsce, kat. - 52 kg Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, która odbyła się 26-27.04.2025 w Białymstoku;
- III miejsce, kat. - 52 kg Puchar Polski Juniorów Młodszych który odbył się 01.03.2025 w Piasecznie.
Serdecznie gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki za następne.



















