Szymon Kożuszek z klasy IVa trenuje na co dzień z Grupą Kolarską Gliwice jako junior i regularnie bierze udział w zawodach na szczeblu regionalnym, wojewódzkim i ogólnopolskim. W sezonie 2025 zdobył:
- 1 miejsce w wyścigu MTB
- 1 miejsce w wyścigu kolarstwa szosowego
- 2 miejsce w jeździe na czas dwójkami - Mistrzostwa Śląska
- 3 miejsce na Mistrzostwach Śląska MTB
- 3 miejsce na Mistrzostwach Gliwic MTB
- 4 miejsce w klasyfikacji generalnej województwa Śląskiego
- 8 miejsce na pucharze Polski (jazda indywidualna na czas)
Serdecznie gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki za następne.



















