Wielka wymiana 26 maja!

Od 12 maja do 26 maja można przynosić ubrania i inne piękne rzeczy w celu wymiany (obuwie, sztuczna biżuteria, pokrowce na okulary, portfele, paski, torebki itp.).

Wymieniać się będziemy 26 maja w sali numer 8. Na pierwszej i drugiej przerwie mogą wybierać ci, którzy coś przenieśli na wymianę, od trzeciej, długiej przerwy, w wymianie może uczestniczyć każdy z Was! Do 26 maja rzeczy można przynosić do sali nr 8. Zapakowana odzież ma by czysta i w dobrym stanie - podpisana imieniem, nazwiskiem i klasą. Wszystkie otrzymane przez nas rzeczy będą wstawiane sukcesywnie na instagramie - wymiana_ciuchow2lo.Ubrania, które zostaną dostarczone w ostatnich dniach zbiórki mogą nie zostać dodane na instagram ze względu na krótszy okres czasu. Zaglądajcie tam i rezerwujcie to, co się Wam spodoba. Zarezerwowane ubrania będą na Was czekać w dzień wymiany gotowe do odbioru. Pozostałe po tej akcji rzeczy przekażemy na fundację, z którą współpracuje nasz Klub Wolontariatu.

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w wymianie.

Pytania dotyczące wymiany można zadawać na instagramie lub bezpośrednio - pani profesor Jolancie Posackiej.

 

Klub ekologiczny - cytat tygodnia

Michalina Pruś Aleksandra Bachur

Człowiek od początku swego istnienia był pod wpływem środowiska przyrodniczego i oddziaływał na nie. Podobnie jak każdy ssak. Ten okres nie przynoszący większych szkód przyrodzie skończył się w chwili, gdy sięgnęliśmy po narzędzia.

~Ewa Symonides

 
Więcej artykułów…