Nasi siatkarze w drodze po mistrzostwo województwa

13 marca 2023 r. w V LO odbyły się Zawody Rejonowe w Piłce Siatkowej Chłopców. Naszą szkołę reprezentowali: Karol Musiał IVc, Mikołaj Krzystek IVc, Dominik Laskowski IVc, Jakub Kwiatkowski IVa, Mateusz Kos IIIc, Remigiusz Piela IIIa, Piotr Waligóra Ia, Wiktor Wiatrak Ic, Kacper Foremnik Ic, Bartosz Kolbuch If.  Chłopcy wygrali we wspaniałym stylu z drużyną z Pyskowic 2:1 i zajęli  I miejsce, co daje im awans do półfinałów wojewódzkich Licealiady w Piłce Siatkowej Chłopców. Opiekunem drużyny jest p. Lilianna Rupa.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za awans do finałów wojewódzkich.