W piątek 22 maja nasza drużyna dziewcząt w koszykówce 3x3 zdobyła I miejsce w Mistrzostwach Gliwic i rejonu.
Zawody odbyły się w V Liceum Ogólnokształcącym. W rywalizacji brało udział 5 najlepszych drużyn z gliwickich szkół.
Nasze dziewczęta w składzie: Julia Hajbowicz (3d), Julia Łuczycka (3d), Maja Lenczewska (1d) i Karolina Purzyńska (1e)) wygrały wszystkie mecze co dało im prawo do reprezentowania miasta Gliwice w SZKOLNYCH MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO, które odbędą się 9 czerwca w Rybniku.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w finałach wojewódzkich.



















