Dnia 22.05.2026 r. w V Liceum Ogólnokształcącym w Gliwicach odbyły się zawody rejonowe w koszykówce 3x3 chłopców. Drużyna II LO w składzie: Michał Bobecki (1C), Aleksander Ziółek (1F), Mateusz Czarnecki (3F) oraz Dominik Grzesik (3F) osiągnęła ogromny sukces zdobywając II miejsce.
Chłopcy w zawodach grupowych rozegrali cztery mecze, w których sobie doskonale poradzili, co dało im awans do półfinału, w którym zmierzyli się z Zespołem Szkół z Knurowa, który również wygrali. W finale chłopcy zmierzyli się z III LO Gliwice (Liceum Mistrzostwa Sportowego) ostatecznie ulegając tej drużynie.
Serdecznie gratulujemy.



















