Łódź była w miniony weekend areną finału XXXII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w szermierce - zawodów rangi mistrzostw Polski juniorów młodszych.
Maria Szczurowska zakończyła rywalizację na szóstej pozycji. Warto podkreślić, że w turnieju wystartowało jedynie 42 najlepsze zawodniczki w kraju, wyłonione na podstawie ogólnopolskiego rankingu.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!



















