W dniu 23.04.2026 roku zapoczątkowaliśmy nową tradycję w naszej szkole. Klasy maturalne 2026 posadziły swoje drzewko - jabłoń ozdobną na pamiątkę uczęszczania do II LO w Gliwicach. Dzięki temu otoczenie naszej szkoły będzie jeszcze piękniejsze.
Dziękujemy za ten gest oraz życzymy powodzenia na maturze!



















