Z przyjemnością informujemy, że dnia 26 kwietnia uczennica klasy 1D, Aleksandra Kiman, zajęła wysokie 5 miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w kategorii wagowej 52 kg w judo kobiet, która odbyła się w Łodzi. W rywalizacji wzięli udział zawodnicy, którzy wcześniej wywalczyli kwalifikację, Ola zdobywając II miejsce w Pucharze Polski. W olimpiadzie wzięło udział 291 zawodników (172 mężczyzn i 119 kobiet), co dodatkowo podkreśla rangę osiągnięcia naszej uczennicy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Aktualności
Sukces Oli Kiman w judo
- Szczegóły
- Autor: JW
- Nadrzędna kategoria: Aktualności
- Kategoria: Sport



















