W dniach 17 i 18 września 2025 uczniowie klas pierwszych naszego liceum uczestniczyli w wycieczce integracyjnej do malowniczej Brennej. Pierwszego dnia w wyjeździe brały udział klasy 1a, 1b i 1e, natomiast drugiego – klasy 1c, 1d, i 1f. Celem wycieczki była integracja zespołów klasowych oraz budowanie relacji między uczniami a wychowawcami.
W trakcie pobytu młodzież uczestniczyła w różnorodnych konkurencjach zespołowych, które sprzyjały współpracy i wzajemnemu poznaniu się. Nie zabrakło także czasu na wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek. Zwieńczeniem dnia było radosne, wspólne odtańczenie „Belgijki” – tańca, który już na stałe wpisał się w tradycję naszych wyjazdów. Dopisała zarówno pogoda, jak i humory uczestników. Wyjazd był bardzo udany iż pewnością pozostanie w pamięci wszystkich na długo.
Dziękujemy organizatorom Pani Joannie Kuczmie, Przemysławowi Wilkowi, opiekunom oraz wychowawcom za dbanie o bezpieczeństwo i stworzenie przyjaznej atmosfery.



















