ZASTĘPSTWA

w dniu 19 kwietnia 2018 czwartek

Nr lekcji

Klasa

Nauczyciel nieobecny

Nauczyciel zastępujący

Przedmiot

Nr sali

Uwagi

 

1,2

3b

p. J. Posacka

p. E. Trybalska

chemia

6

 

 

3

2b

-II-

p. I. Gocek

j. polski

29

 

 

4

1b

-II-

p. J. Wolsza

j. łaciński

8

 

 

5

2d

-II-

p. J. Gałuszka-Zając

chemia

8

 

 

6

3b

-II-

p. K. Panek

j. polski

8

 

 

7

2d

-II-

------------

-------------

 

Do domu

 

1,2

W32

p. L. Rupa

------------

-------------

 

odwołana

 

3

3b

-II-

p. A. Lewandowska

matematyka

28

 

 

3

3d

-II-

p. E. Trybalska

chemia

6

 

 

4

3b

-II-

p. J. Cyba

matematyka

37

 

 

4

3d

-II-

p. E. Piotrowicz

j. polski

9

 

 

3

3b

p. I. Kwietniowska

p. A. Lewandowska

matematyka

28

 

 

3

3d

-II-

p. E. Trybalska

chemia

6

 

 

4

3b

-II-

p. J. Cyba

matematyka

37

 

 

4

3d

-II-

p. E. Piotrowicz

j. polski

9

 

 

3

3b

p. P. Trochimczuk

p. A. Lewandowska

matematyka

28

 

 

3

3d

-II-

p. E. Trybalska

chemia

6

 

 

4

3b

-II-

p. J. Cyba

matematyka

37

 

 

4

3d

-II-

p. E. Piotrowicz

j. polski

9

 

 

6,7

W13

-II-

------------

-------------

 

odwołana

 

1,2

W31

p. J. Kuczma

------------

-------------

 

odwołana

 

6,7

W12

-II-

------------

-------------

 

odwołana

 

1,2

W33

p. K. Kowaluk

------------

-------------

 

odwołana

 

3

3b

-II-

p. A. Lewandowska

matematyka

28

 

 

3

3d

-II-

p. E. Trybalska

chemia

6

 

 

4

3b

-II-

p. J. Cyba

matematyka

37

 

 

4

3d

-II-

p. E. Piotrowicz

j. polski

9

 

 

5

1d

-II-

p. I. Gocek

wos

29

 

 

6,7

W14

-II-

------------

-------------

 

odwołana

 

6

1d

p. K. Stoiłowa

p. J. Borowiecki

geografia

22

 

 

7

1d

-II-

------------

-------------

 

odwołana

 

8

2c

-II-

------------

-------------

 

odwołana

 

1

1c

p. E. Jeweczko

------------

-------------

 

odwołana

 

2

A28

p. J. Szymon

p. A. Miratyński

j. angielski

39

łączenie

 

4

A24

-II-

p. K. Musz

j. angielski

26

 

 

Zamiana sal:

Sala nr 13 – zajęcia odbywają się w sali nr 9

Sala nr 15 – zajęcia odbywają w sali nr 24




ZASTĘPSTWA

w dniu 18 kwietnia 2018 środa

Nr lekcji

Klasa

Nauczyciel nieobecny

Nauczyciel zastępujący

Przedmiot

Nr sali

Uwagi

 

7

1b

p. E. Jeweczko

-------------------

---------------

 

odwołana

 

6

N13

p. J. Gierlach

p. J. Wolsza

j. niemiecki

7

 

 

3

F12

p. G. Bober

p. I. Gocek

wos

28

Zamiast 2ga

 

4

F21

-II-

p. D. Cieślik-Biernat

biologia

9

Zamiast 3ga

 

5

F22

-II-

p. J. Gałuszka-Zając

j. angielski

7

Zamiast 3ga/gb

 

6

F11

-II-

p. L. Kożuch

j. polski

24

Zamiast 2gc

 

Klasa 2b na 1 i 2 lekcji – warsztaty w sali nr 22

Klasa 2c na 3 i 4 lekcji – warsztaty w sali nr 22

Klasa 2b na 3 i 4 lekcji – matematyka w sali nr 33

Klasa 2d na 3 lekcji chemia w sali nr 7 z p. J. Gałuszką –Zając

Klasa 2d na 4 lekcji matematyka w sali nr 32 z p. E. Tomasz

Zamiana sal:

Sala nr 1:

2 lekcja klasa 1d sala nr 23

4 lekcja klasa 1a sala nr 23

Sala nr 13:

1 lekcja klasa 2a sala nr 22

2, 3 lekcja klasa 3b sala nr 22

5,6 lekcja klasa 2a sala nr 28

7 lekcja klasa 2d sala nr 28

Sala nr 15:

4,5 lekcja klasa 3c sala nr 26