ZASTĘPSTWA

10 stycznia 2020 roku piątek

Uwaga: dyżur przed lekcją

Matury próbne - rozszerzenia od 7:45 do 10:50:

Klasa 3c - matematyka w sali nr 37 ( 1i 2 lekcja – p. L. Rupa,  3 lekcja – p. A. Miratyński)

Klasa 3D+3B –matematyka, 3D-chemia w sali nr 28 (1i 2 lekcja – p. I. Kwietniowska, 3 lekcja – p. J. Cyba)

Klasa 3B – chemia, geografia w sali nr 15 (1 i 2  lekcja –p. P. Trochimczuk, 3 lekcja – p. E. Konieczna)

J. polski, WOS, historia w sali nr 13 (1i 2 lekcja – K. Kowaluk, 3 lekcja – p. A. Lewandowska)

J. angielski w sali nr 33 (1  lekcja –p. B. Ciomek-Paciulon,  2 lekcja – p. G. Bober, 3 lekcja –p. K. Musz)

Biologia  w sali nr 12: 1 lekcja -  p. I. Gocek, 2 – p. G. Szocik, 3 lekcja p. B. Ciomek-Paciulon)

Zamiana sal:

Sala nr 13: 2  lekcja 1A-3 – sala nr 31,

Sala nr 15 –3 lekcja przeniesione do sali nr 31

Sala nr 37 1, 2  lekcja przeniesione do sali nr 34

Sala nr 33  - 3 lekcja w sali nr 34

Nr lekcji

Klasa

Nauczyciel nieobecny

Nauczyciel zastępujący

Przedmiot

Nr sali

Uwagi

 

1

1A-3

p. A. Wieczorek

-------------------

------------------

 

odwołana

 

2

1C-3

-------------------

------------------

 

odwołana

 

3

1B3

p. J. Wolsza

j. łaciński

10

 

 

4

1D-3

p. K. Panek

j. polski

13

 

 

5

1E-4

p. D. Cieślik-Biernat

biologia

34

 

 

6

3a

-------------------

------------------

 

odwołana

 

7

3d

-------------------

------------------

 

odwołana

 

1,2

2c

p. K. Stoiłowa

-------------------

------------------

 

odwołana

 

5

3d

p. K. Kowaluk

matematyka

31

 

 

6

1D-3

p. K. Kowaluk

przedsiębiorczość

31

 

 

7

1A-4

-------------------

------------------

 

odwołana

 

3

1N1

p. A. Świątek

p. J. Szymon

j. angielski

40

 

 

4

N31

p. G. Szocik

j. niemiecki

40

łączenie

 

5

N14

p. G. Szocik

j. niemiecki

40

łączenie

 

6

N16

-------------------

------------------

 

odwołana

 

7

N24

-------------------

------------------

 

odwołana

 

1

1N6

p. J. Włodarczyk

-------------------

------------------

 

odwołana

 

3

1N3

p. G. Bober

j. francuski

24

łączenie

 

1

2b

p. J. Gierlach

-------------------

------------------

 

odwołana

 

2

1E-3

p. E. Konieczna

j. angielski

10

 

 

3

1D-3

p. J. Borowiecki

geografia

22

 

 

4

N33

p. G. Bober

j. francuski

24

łączenie

 

5

N16

p. G. Bober

j. francuski

24

łączenie

 

6

N13

-------------------

------------------

 

odwołana

 

7

1C-3

-------------------

------------------

 

odwołana

 

5

2d

p. J. Cyba

p. A. Kuczera

matematyka

37

 

 

6

2d

p. D. Cieślik-Biernat

biologia

37

Tylko osoby uczące się j.fracuskiego

 

3

2a

p. E. Piotrowicz

p. E. Tomasz

matematyka

29

 

 

4

2a

p. K. Panek

j. polski

12

 

 

6

2b

p. D. Cieślik-Biernat

biologia

37

Tylko osoby uczące się j.fracuskiego

 

2

1A-4

p. I. Gocek

p. J. Wolsza

zajęcia

29

 

 

3

2a

p. E. Tomasz

matematyka

29

łączenie

 

5

3b

p. M. Kotowicz

j. angielski

29

 

 

6

1E-4

-------------------

------------------

 

odwołana

 

5,6

1W1

p. Jarosław Kuczma

p. Joanna Kuczma

wf