Siatkarze II LO mistrzami Gliwic

5 grudnia 2023 r. w V LO odbyły się mecze finałowe w ramach Mistrzostw Gliwic w piłce siatkowej chłopców. Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Kos IVc, Remigiusz Piela IVa, Nikodem Krzywicki IIIa, Piotr Waligóra IIa, Wiktor Wiatrak IIc, Kacper Foremnik IIa, Kacper Ziemiański IIc, Bartosz Kolbuch IIf, Antoni Truchanowski Ic, Piotr Mędrala Ic, Tomasz Knopek If.

Chłopcy wygrali w wspaniałym stylu wszystkie mecze i zajęli I miejsce Mistrzostwach Gliwic Szkół Ponadpodstawowych w Siatkówce Juniorów. Opiekunem naszej drużyny jest p. Lilianna Rupa.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w zawodach rejonowych.