Pomoc Ukrainie

Szkolny Klub Wolontariatu włącza się po raz kolejny w akcję zbierania artykułów potrzebnych na  konwój.

Lista:

• Batony energetyczne
  • Koce
  • Konserwy mięsne
  • Pampersy
  • Podpaski,tampony
  • Opatrunki
  • Leki przeciwbólowe
  • Musy dla dzieci
  • Mokre chusteczki
  • Baterie
  • Latarki
  • Zupki chińskie w kubełkach

Wszystkie rzeczy proszę przynosić do Sali nr 11

Szkolny Klub Wolontariatu zbiera przedmioty, które pozwolą się zagospodarować dwóm rodzinom ukraińskim, które przyjechały do Polski właściwie bez żadnego bagażu. Dzięki ludziom dobrej woli mają nieduże mieszkanie, jednak nie mają wyposażenia.

Meble: Łóżko jednoosobowe dla nastolatka, fotel komputerowy dla dziecka 9-13 lat, szafa niedużych rozmiarów lub stojak garderobiany, piętrowe łóżko marzenie nastolatków, 6 krzeseł, mały stół

Gospodarstwo domowe: komplety  pościeli, kołdry, jaśki, zmiana ręczników, dywanik/chodnik, zasłony, garnki, patelnie, talerze, kubki, filiżanki, plastikowe komplety talerzyków/misek  dla dzieci, lustro do łazienki, suszarka do naczyń, suszarka na pranie, mop, miska na pranie, wszelkie akcesoria łazienkowe i kuchenne

Sprzęt AGD: lampka na biurko, 2 małe odkurzacze, mała pralka

Informacje w sali nr 11