Godziny nauczycieli do dyspozycji rodziców i uczniów

1

Bober Grażyna

poniedziałek 14.30 - 15.15

2

Borowiecki Jacek

wtorek 13.40-14.25

3

Cholewa Przemysław

Poniedziałek 14.30-15.00

4

Cieślik-Biernat Danuta

poniedziałek 14.30-15.15

5

Ciomek-Paciulon Barbara

piątek 14.25-17.00 (1 raz w miesiącu), środa 8.00(co dwa tygodnie)

6

Gałuszka-Zając Justyna

środa 14.30- 115.20

7

Gierlach Joanna

poniedziałek 14.30 - 15.15

8

Gocek Iwona

poniedziałek 14.25-15.10

9

Kęska Marcin

środa 14.30-15.15

10

Konieczna Ewa

Środa 8.00 - 8.45

11

Konieczna Małgorzata

------------

12

Kowaluk Krzysztof

PONIEDZIAŁEK 14.30 - 15.30

13

Kożuch Lidia

poniedziałek 13.30 - 14.15

14

Kuczera Alicja

czwartek 8:15 - 8:55

15

Kuczma Joanna

wtorek 13.30 - 14.30

16

Kwietniowska Iwona

środa 13.00 - 14.00

17

Lewandowska Anna

wtorek 12.45 - 13.30 (dla rodziców), wtorek 13.30 - 14.15 (dla uczniów)

18

Miratyński Artur

Czwartek 13.30 - 14.15

19

Mokrski Bolesław

poniedziałek 8.00-8.45; środa 14.30-15.30

20

Musz Katarzyna

piątek 8.10 - 8.50

21

Panek Katarzyna

wtorek 13:30-14:25; środa 8:00-8:45

22

Piotrowicz Elżbieta

wtorek 13.30 - 14.15, czwartek 14.30- 15.15

23

Posacka Jolanta

piątek 14 30 -15 15

24

Przybyłek-Cyba Jadwiga

Poniedziałek 7.30-8.45

25

Rupa Lilianna

Piątek 13.30-14.30

26

Smok Stanisław

Trzeci piątek m-ca 14.30-15.15

27

Stępień Barbara

Po wczesniejszym umówieniu

28

Stoiłowa Kamila

poniedziałek 14.25-15.00; wtorek 13.30-14.30; piątek 14.30-15.30

29

Szocik Gabriela

poniedziałek 14.25 - 15.10

30

Szymon Jolanta

Środa 14.25 - 15.10

31

Świątek Agnieszka

czwartek 7.10 - 7.50

32

Tomasz Ewa

piątek 13.30 - 14.25

33

Trochimczuk Piotr

Poniedziałek 14.25 -15.10

34

Trojan Marek

wtorek 8:00-8:45

35

Trybalska Ewa

wtorek 13.30-14.20, sroda 14.20-15.15

36

Wieczorek Agata

piątek, 15.20 - 16.00 (po wcześniejszym umówieniu) - II LO sala 42, i środa, 16.00 - 17.30 (po wcześniejszym umówieniu) - Centrum Edukacyjne im. św. Jana Pawła II

37

Wilk Przemysław

poniedziałek 14.30-15.30

38

Włodarczyk Judyta

czwartek 7.30-8.00; poniedziałek 13.30-14.15

39

Wolsza Janina

środa, 14.35 - 15.20

40

Zawadzka Stanisława

wtorek 15.10 -15.40