plakat z informacją o szkoleniu dla nauczycieli

Dnia 17.04.2024 r. o godzinie 12.30 w naszej szkole odbędzie się szkolenie z zakresu hydrobiologii dla nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych prowadzone przez dr Klaudię Cebulska.

Szkolenie realizowane będzie jako część autorskiego projektu Pani Klaudii, który otrzymał finansowanie w ramach międzynarodowych grantów przyznawanych przez National Geographic Society.  Pani Klaudia jest doktorem hydrobiologii, edukatorką przyrodniczą, właścicielką firmy Wodne Stwory oraz jedną z „National Geographic Explorers”.

W ramach szkolenie nauczyciele otrzymają praktyczną wiedzę, pakiet materiałów dydaktycznych, zestaw preparatów hydrobiologicznych oraz darmowe warsztaty terenowe dla wybranej przez nich grupy uczniów.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane!

W celu wzięcia udziału w szkoleniu prosimy kontaktować się bezpośrednio z Panią Klaudią: 791248996, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.