Koło Naukowe Biologów - zadania maturalne 2016-2017

Działalność Koła Naukowego Biologów

Jolanta Posacka

Wreszcie ruszyliśmy!!!!

02 listopada odbyło się pierwsze spotkanie uczniów, którzy zgłosili akces udziału w zajęciach Koła Naukowego Biologów. Wśród klas pierwszych i drugich biologiczno-chemicznych zgłosiło się ponad sześćdziesięciu śmiałków, stąd spotkania klas na poszczególnych poziomach będą się odbywać co dwa tygodnie, tylko ja będę co tydzień :-)

Na spotkaniach będziemy pracować w zespołach, przygotowując przykładowe pytania maturalne, z zakresu aktualnie przerabianego na lekcjach materiału.  Mam nadzieję, ze to dobry sposób na powtórki, utrwalenie wiedzy oraz na przygotowanie się do egzaminu maturalnego. Ponad tym oczywistym zyskiem, stworzymy sobie bazę zadań (zakładka na stronie internetowej szkoły) gdzie każdy może śledzić nasze poczynania i zmierzyć się z efektami naszej pracy.