Mamy kilka sukcesów!!!

25.10.2018 roku uczeń klasy I C LO Michał Bajcer zakwalifikował się  do finału konkursu: „Pieśni Patriotyczne”, którego organizatorem był MDK Gliwice. Nasz uczeń w dniu 09.11.2018 roku zdobył trzecie miejsce w etapie powiatowym, gdzie zaśpiewał pieśni: „O mój rozmarynie” i „Hej, hej ułani” - akompaniowała mu pani Małgorzata Witkowska. Uroczyste wręczenie nagród i występ finałowy miał miejsce w Centrum Jana Pawła II w Gliwicach.

07.11.2018 roku uczniowie szkoły przygotowali 23 prace na konkurs: „ Abstynencja drogą do wolności”. W tym roku motywem przewodnim był temat: „ Nie piję, bo to moje życie”. Hanna Garbaciak z klasy III GA zdobyła pierwsze a Weronika Witaszczyk kl. III C trzecie miejsce. W dniu 16.11. 2018 roku finalistom konkursu wręczono nagrody w siedzibie Klubu Abstynentów „Krokus” w Gliwicach, ul. Daszyńskiego 28.

15.11.2018 roku uczennice Karolina Anuszewska i Martyna Pszonak z klasy I B zostały finalistkami konkursu międzyszkolnego „Znam Gliwice i ziemię gliwicką”, zorganizowanego przez redakcję Nowin Gliwickich w V Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Struga w Gliwicach. Karolina zdobyła drugie, a Martyna trzecie miejsce. Od organizatorów konkursu otrzymały ciekawe i na pewno przydatne nagrody.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

Informację  sporządziła Elżbieta Jeweczko – opiekun uczniów.